fbpx
7.5 C
İstanbul
Perşembe, Şubat 2, 2023

KuCoin, NFT Hissesi Satacak!

KuCoin yeni bir yatırım ürününü piyasaya sundu. Bu yeni yatırım ürünü ile KuCoin, Bored Ape Yacht Club (BAYC) gibi önde gelen NFT koleksiyonlarının likiditesini ve bunlara erişimi arttırmayı hedefliyor.

KuCoin, NFT ETF Ticaret Bölgesi’nin 29 Temmuz 2022 tarihinde yayına girdiğini duyurdu. Yeni yatırım ürünü NFT altyapı sağlayıcısı Fracton Protokol ile iş birliği içinde piyasaya sürüldü.

BAYC NFT’lerin Milyonda Birini Almak Artık Mümkün!

‘hiBAYC’ sembolü altında işlem gören BAYC ETF’i Fracton protokolünün BAYC meta-swap’ındaki hedef BAYC’ın 1/1.000.000 sahipliğini temsil eden ERC-20 token’idir.

ETF, Ether (ETH) yerine USDT stablecoin aracılığıyla NFT’lere pozisyon oluşturmayı sağladığı için likidite arttırmayı sağlayacak. Buna ek olarak cüzdanlar, akıllı sözleşmeler ve OpenSea gibi NFT pazar yerlerinin yönetilmesi ile ilgili riskleri ve endişeleri de ortadan kaldırmaktadır.

BAYC, CryptoPunks, Koda Gibi NFT ETF’leri de Geliyor!

Yeni yatırım ürünü NFT ETF’i hiBAYC’ın yanı sıra CryptoPunks (hiPUNKS), Koda NFT’leri (hiKODA), hiSAND33 ve hiENS4’ü kapsayacak. KuCoin, hiBAYC’den sonra 4 Ağustos’ta hiPUNKS’u listeleyecek. hiKODA, hiSAND33 ve hiENS44’ün de ilerleyen süreçte açıklanması bekleniyor.

En güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve YouTube hesaplarımınızdan takip edin! Topluluktan insanlarla iletişime geçmek için Discord kanalımıza katılın!

- Reklamlar -spot_img

Taraftarlar Trabzon Akyazı Stadı’nda 11’e 11 Maç Yapacak!

Kripto para kullanımı ile taraftar deneyiminde bir ilk yaşanacak! Trabzonspor fan token'a sahip kullanıcılar Trabzon Akyazı Stadyumunda 11'e 11 maç yapma deneyimi yaşayacak! Socios taraftar...

Mastercard, Kriptonun Ödemelerde Sorunsuz Kullanımına Az Kaldığını Açıkladı

MasterCard'ın yöneticisi Raj Dhamodharan, kripto paralarla ilgili bir açıklamada bulundu. Dhamodharan, kısa bir süre içinde kripto paraların kart ödemelerinde sorunsuz bir şekilde kullanımda olacağını...

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Neden Yükseliyor?

Dogecoin ve Shiba Inu'de güçlü bir fiyat artışı görülüyor. Peki Dogecoin ve Shiba Inu neden yükseliyor? DOGE ve SHIB yükselişinin ardında Elon Musk mı...
- Reklamlar -spot_img

Son Haberler