fbpx
4.9 C
İstanbul
Cumartesi, Ocak 28, 2023

Bitci Fan Token Geri Alım Garantisi Nedir? Nasıl Çalışır?

Bitci Teknoloji, çıkarmış olduğu fan tokenları geri alım garantisi ile çıktığı fiyattan alacağını duyurmuştu. Peki bitci’de fan token iade politikası nasıl çalışıyor?

Bitci Fan Token Geri Alım Garantisi Nedir?

27 Eylül 2021 tarihinden itibaren Bitci Teknoloji, kendi çıkarmış olduğu fan tokenlarda iade sürecini başlattı. Bitci’de fan tokenları iade etmek için bir takım şartlar bulunmaktadır.

Bitci Fan Token İade Şartları Nelerdir?

  • Ön satış tarihinden itibaren 6 ay geçmemiş olması gerekir.
  • Fan token iade talebi için fan tokenlarınızı satmamış olmanız gerekir.
  • Ayrıca cüzdanınızda 30 bin adet Bitcicoin bulunması gerekir.

İlginizi çekebilir: Bitci’ye Nasıl Üye Olunur?

27 Eylül 2021 Öncesi Fan Token Ön Satışına Katılan Yatırımcılar Ne Yapacak?

Bitci Teknoloji, bu tarihten önce arzlara katılmış olan yatırımcılara da bir ayrıcalık tanıdığını belirtmiştir. Bu kapsamda şu ana kadar gerçekleşmiş olan spor fan token arzlarına katılmış yatırımcılara, cüzdanlarındaki fan tokenı satmış olsalar dahi geri alım garantisinden yararlanabileceğini duyurdu.

Bu açıklamaya göre zararına satmış olan yatırımcılar (arz fiyatının altına), mevcut piyasa fiyatlarından satın alıp, geri iade edebileceklerini açıkladı. Buradaki fan token iade sayısında limit ön satış adedinden olacak. Fan token geri alım politikasından yararlanmak isteyen kullanıcıların cüzdanlarında 30.000 Bitcicoin (BITCI) bulundurma şartı aranacak.

Fan Token Geri Alım Politikası Tüm Fan Tokenları Kapsıyor Mu?

Bitci Teknoloji, çıkarmış olduğu fan tokenlarda geri alım politikasını sadece Spor Fan Tokenlara getirmiştir. Dolayısıyla Number One, Matrak Games fan token gibi spor dışı tokenları geri alım garantisi yoktur.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram ve YouTube kanalımıza abone olun. Bizi FacebookInstagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edin!

- Reklamlar -spot_img

Taraftarlar Trabzon Akyazı Stadı’nda 11’e 11 Maç Yapacak!

Kripto para kullanımı ile taraftar deneyiminde bir ilk yaşanacak! Trabzonspor fan token'a sahip kullanıcılar Trabzon Akyazı Stadyumunda 11'e 11 maç yapma deneyimi yaşayacak! Socios taraftar...

Mastercard, Kriptonun Ödemelerde Sorunsuz Kullanımına Az Kaldığını Açıkladı

MasterCard'ın yöneticisi Raj Dhamodharan, kripto paralarla ilgili bir açıklamada bulundu. Dhamodharan, kısa bir süre içinde kripto paraların kart ödemelerinde sorunsuz bir şekilde kullanımda olacağını...

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Neden Yükseliyor?

Dogecoin ve Shiba Inu'de güçlü bir fiyat artışı görülüyor. Peki Dogecoin ve Shiba Inu neden yükseliyor? DOGE ve SHIB yükselişinin ardında Elon Musk mı...
- Reklamlar -spot_img

Son Haberler