fbpx
11 C
İstanbul
Cuma, Ocak 27, 2023

Bitci Racing ($BRACE) Nedir? BRACE Nasıl Satın Alınır?

Türkiye merkezli kripto para borsası Bitci’nin adını taşıyan yarış kulübü Bitci Racing‘in kripto parası piyasaya sürüldü. Bitci Racing token, 24 Haziran 2022’de Bitci’de ön satışa çıktı.

Bitci Racing Takımı Ne Zaman Kuruldu?

Bitci Racing bir motor sporları kulübüdür ve 2021 yılında kurulmuştur. Ağaçkakan Motor Sporları Ltd Şirketinin 32 yıllık tecrübesiyle güçlü bir takım çıkaran Bitci Racing, ilk yıldan çeşitli başarılara imza atmıştır.

Bitci Racing Token ($BRACE) Nedir?

Bitci Racing motor sporları kulübünün resmi kripto para birimine Bitci Racing token denilmektedir. Kısaltması ise $BRACE olarak belirlenmiştir.

Bitci Racing Token Ne Zaman Ön Satışa Çıktı?

Bitci Racing token’ın ön satışı 24 Haziran Türkiye saati ile 15:00 başladı, 6 Temmuz 2022 saat 15:00’a kadar ön satış devam etti.

Bitci racing satın almak için en az 1.000 adet Bitcicoin bulundurma zorunluluğu bulunuyordu.

BRACE tokenların tanesi 0,001 Türk Lirasından satışa çıktı. Maksimum 250 milyon adet alınabilen BRACE token’da, minimum 100 bin adet alınabildi.

Satın alınan BRACE tokenlar 3 ay boyunca eşit olarak her ayın 6’sında kilitleri açılarak dağıtılacaktır.

BRACE fan token 7 Temmuz 2022 saat 15:00’da listelendi.

Bitci Racing (BRACE) Airdrop Ne Zaman Yapıldı?

Bitci racing’in piyasaya sürülecek olmasına özel elin Bitcicoin tutanlara 22-23 Haziran 2022 tarihinde BRACE airdrop yapıldı. Elinde 1-1000 adet BITCI bulunduranlara 10 adet BRACE, elinde 1000 ve üst BITCI bulunduranlara ise 100 adet BRACE token airdrop’u yapıldı.

Bitci Racing Token ($BRACE) Toplam Arzı Ne Kadar?

Bitci racing token toplam arzının 100 milyar adet olması planlanmıştır. Ön satışta talep görmeyen 84 milyar adet fan token yakılmıştır.

Bitci Racing Token ($BRACE) Nasıl Satın Alınır?

Bitci racing token satın alabilmek için Bitci’ye üye olmanız gerekmektedir.

Daha sonra BRACE/TRY veya BRACE/BITCI paritesinde işlem yapabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve YouTube hesaplarımınızdan takip edin! Topluluktan insanlarla iletişime geçmek için Discord kanalımıza katılın!

- Reklamlar -spot_img

Taraftarlar Trabzon Akyazı Stadı’nda 11’e 11 Maç Yapacak!

Kripto para kullanımı ile taraftar deneyiminde bir ilk yaşanacak! Trabzonspor fan token'a sahip kullanıcılar Trabzon Akyazı Stadyumunda 11'e 11 maç yapma deneyimi yaşayacak! Socios taraftar...

Mastercard, Kriptonun Ödemelerde Sorunsuz Kullanımına Az Kaldığını Açıkladı

MasterCard'ın yöneticisi Raj Dhamodharan, kripto paralarla ilgili bir açıklamada bulundu. Dhamodharan, kısa bir süre içinde kripto paraların kart ödemelerinde sorunsuz bir şekilde kullanımda olacağını...

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) Neden Yükseliyor?

Dogecoin ve Shiba Inu'de güçlü bir fiyat artışı görülüyor. Peki Dogecoin ve Shiba Inu neden yükseliyor? DOGE ve SHIB yükselişinin ardında Elon Musk mı...
- Reklamlar -spot_img

Son Haberler